ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ! Κερδίστε υποτροφίες για την εκμάθηση Γερμανικών!

ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ! Κερδίστε υποτροφίες για την εκμάθηση Γερμανικών από το ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ BERLIN

5 πλήρεις υποτροφίες 8μηνης φοίτησης για μαθητές Δημοτικού-Γυμνασίου για το σχολικό έτος 2016-2017.

Πως;
Κάνετε like στη σελίδα μας,στείλτε μας μήνυμα στο berlin.edu.gr@gmail.com αναφέροντας στοιχεία επικοινωνίας και το τμήμα που σας ενδιαφέρει και λάβετε μέρος στο διαγωνισμό!
( θα κληρωθεί ένας μαθητής / μια μαθήτρια για κάθε επίπεδο Α1mini – A1- A2 -B1-B2)

BERLIN Διαφήμιση - Διαγωνισμός Facebook

Κάντε κλικ στην εικόνα και θα μεταφερθείτε στη σελίδα μας στο Facebook

Κάντε Like στη σελίδα και μπορεί να είστε ο τυχερός που το παιδί του θα κάνει δωρεάν γερμανικά φέτος!

__

ΟΡΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ BERLIN

Το BERLIN ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ διοργανώνει τον ακόλουθο προωθητικό πρόγραμμα/Διαγωνισμό με τίτλο «BERLIN ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ – ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΥΠΟΤΡΟΦΙΩΝ», με τους ακόλουθους όρους συμμετοχής:

1. Ο Διαγωνισμός Υποτροφίας θα διεξαχθεί κατά το χρονικό διάστημα από 28/09/2016 – 5/10/2016.

2. Δικαίωμα συμμετοχής στο Διαγωνισμό έχουν όλοι όσοι διαμένουν νόμιμα στην Ελλάδα και έχουν συμπληρώσει το 18ο έτος της ηλικίας τους.

3. Ρητά διευκρινίζεται ότι από τη συμμετοχή στο Διαγωνισμό εξαιρούνται οι υπάλληλοι του BERLIN ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ, οι συγγενείς αυτών α΄ και β΄ βαθμού και οι σύζυγοί τους.

4. Ο νικητής θα αναδειχθεί κατόπιν κλήρωσης.

5. Ο κάθε ενδιαφερόμενος έχει δικαίωμα μόνο 1 συμμετοχής στον διαγωνισμό.

6. Επικοινωνία:
i. Η επικοινωνία με τον νικητή για την παραλαβή των Δώρων θα γίνει τηλεφωνικά στα στοιχεία που ο ίδιος έχει δηλώσει.
ii. Στην περίπτωση που δεν καταστεί δυνατή η επικοινωνία με τον νικητή ή ο νικητής αρνηθεί ή αδρανήσει να παραλάβει τα Δώρα του ή εάν δεν συντρέχουν οι προϋποθέσεις συμμετοχής του στο Διαγωνισμό, το αντίστοιχο Δώρο θα δοθεί σε κάποιον από τους επιλαχόντες, με βάση τη σειρά ανάδειξης των τελευταίων από την κλήρωση.

7. Τα Δώρα είναι προσωπικά και δεν ανταλλάσσονται με χρήματα, ούτε δύναται να ζητηθεί η αντικατάστασή τους. Επίσης η υποτροφία ισχύει για νέα εγγραφή που έχει πραγματοποιηθεί μετά το πέρας του διαγωνισμού και όχι για φοίτηση που ήδη πραγματοποιείται.

8. Η συμμετοχή στο Διαγωνισμό προϋποθέτει και συνεπάγεται ρητή αποδοχή και συναίνεση του συμμετέχοντος στο δικαίωμα του BERLIN ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ για τήρηση, χρήση και επεξεργασία των στοιχείων τους στα πλαίσια πραγματοποίησης του Διαγωνισμού ή για μελλοντική επικοινωνία και ενημέρωση του συμμετέχοντα για υπηρεσίες, προϊόντα και λοιπές ενέργειες ή προσφορές του ΚΕΝΤΡΟΥ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ BERLIN.

9. Το BERLIN ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ διατηρεί το δικαίωμα να ανακοινώσει τα ονόματα και να δημοσιεύσει φωτογραφίες των νικητών στον δικτυακό τους τόπο, σε οποιοδήποτε έντυπό τους ή/και σε μέσα μαζικής ενημέρωσης και να προβεί σε διαφημιστική εκμετάλλευση κάθε σχετικού γεγονότος, όπως ενδεικτικά της παραλαβής των Δώρων.

10. Η συμμετοχή στο Διαγωνισμό συνεπάγεται την πλήρη και ανεπιφύλακτη αποδοχή του συνόλου των παρόντων όρων.

error: Content is protected !!